Auto Trend, Kıbrıs’ta araba alım satımı yapmak isteyenler arasında güven köprüsü inşa ediyor!

Tam 30 yıldır nitelikli işlere imza atan Döveç Grup’un bir markası olan ve bu nedenle kaliteli hizmetler vermeyi kendine misyon edinen Auto Trend, Kıbrıs’ta araba alım satım süreçlerinde tarafların çıkarlarını gözetmekte, sorunsuz bir alışveriş için uzman ekibiyle süreç boyu müşterilerinin yanında olmaktadır.

Sahip olduğunuz arabayı satmak için yoğun çaba sarf etmek istemiyorsanız ya da bunun için ayıracak vaktiniz yoksa Auto Trend’e gelin, arabanız doğru alıcıyla kolayca eşleştirilsin! Benzer şekilde satın almayı hayal ettiğiniz araç için Kıbrıs’ı arşınlamanıza gerek yok! Auto Trend’de ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hayallerinizdekine eş, sıfır ya da ikinci el bir araba mutlaka vardır!

Kıbrıs’ta araba alım satımı yapmak için en güvenilir adres

Auto Trend, araba alıcılarını da satıcılarını da mağdur etmeyecek bir politika çerçevesinde hizmet vermektedir. Bu kapsamda Kıbrıs’ta araba alım satımı yapmak için başvuruda bulunulabilecek yegâne adres, Auto Trend’dir. Auto Trend, en uygun fiyatlarla hizmet eder, bunun yanı sıra bünyesinde satışa çıkan tüm araçlar için motor ve şanzıman garantisi verir.

Aracınızı satmak istiyorsanız Gazimağusa’daki mağazamıza gelerek bu talebinizi bizlere bildirebilir, uzman ekspertizlerimizin yapacağı değerlendirme sonrası belirleyeceğimiz fiyatı kabul ederseniz de yeni sahibiyle buluşturmamız için bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Hangi arabayı satın alacağınıza karar vermek içinse izleyebileceğiniz iki yol var: Auto Trend güvencesiyle satışa çıkan araçları autotrendcyprus.hol.es web adresi üzerinden karşılaştırmalı olarak ya da Auto Trend’in Gazimağusa’daki showroom’una gelerek bizzat inceleyebilirsiniz. Her iki durumda da alım işlemlerini başlatabilmemiz için sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Alıcılar! Satıştaki araçlarımız içerisinde aradığınız özellikteki arabayı göremediyseniz Auto Trend’in özel sipariş aldığını da hatırlatmak isteriz. Siz marka ve model bilgisini ve arabada olmasını istediğiniz özellikleri belirtin yeter. Aracı dünyanın diğer ucunda da olsa bulup getirmek, bizim işimiz!

Kıbrıs’ta araba alım satımı yapan pek çok firma olsa da Auto Trend’in Döveç Grup’un bir parçası olduğunu ve bu durumu attığı her adımda gözettiğini unutmayın!  Güvencemiz, ismimiz!

Paylaş: