KKTC araba alım satımında güvenin adresi: Auto Trend! Hayallerinize kavuşmak için her şey hazırsa sizleri de Auto Trend ayrıcalıklarından yararlanarak araba sahibi olmuş müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız!

Odağına müşteri memnuniyetini koymuş olan Auto Trend, sadece yeni aracınızın anahtarıyla kapısından çıkarken değil, aynı zamanda tüm süreç boyunca ortaya çıkabilecek sorunlara hızlı çözüm üretmesi sayesinde de yüzünüzü güldürecek!

KKTC araba alacağız ülkeyse 30 yıllık geçmişi olan Döveç Grup bünyesinde hizmet veren Auto Trend, envaiçeşit araba seçeneğiyle karşınızda. Üstelik en uygun fiyat avantajıyla! Auto Trend’e ulaşarak sayısız marka ve modeli karşılaştırma şansı yakalayabilir, almayı düşündüğünüz KKTC arabası hakkında detaylı bilgi edinebilir, satın alma talebi oluşturabilir ya da test sürüşü imkânından yararlanabilirsiniz. Auto Trend’in sundukları bunlarla da sınırlı değil! Hayalinizdeki arabayı satışta olan araçlar içinde göremiyorsanız siz tarif edin, Auto Trend temin etsin! Ayrıca transfer, gümrük vb. işlemleri üstlensin, KKTC arabanızı taahhüt ettiği sürede size teslim etsin!

KKTC araba alınacak ülkeyse bilinmelidir ki tüm dünyada olduğu gibi burada da alıcıların mağdur olmamak adına dikkat etmesi gerekenler vardır. Öncelikli olarak aracın nereden alındığı oldukça önemlidir. Adı yıllardır güvenle eş değer anılan Auto Grup, bu noktada doğru bir tercih olacaktır. İkinci olarak araçla birlikte verilen garantiler de önemlidir. Auto Grup, bünyesinde satışa sunduğu araçlar için motor ve şanzıman garantisi (belirli süreli) vermekte, alıcıların şüphelerine son vermektedir. KKTC araba alımlarında ayrıca fiyatlara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Eş özelliklere sahip bir araca neden daha fazla ödeyesiniz? Auto Grup, en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermekte olup maliyet avantajıyla da müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Her zaman tam destek

Araç satın almak, beraberinde destek satın almayı da gerektirir. Auto Trend, yılların birikimiyle ve uzman, güler yüzlü bir ekiple hizmet vermekte, satış öncesinde doğru bilgilerle yönlendirdiği müşterilerinin satış süresince yanında olmaktadır. Aklınıza takılan herhangi bir sorunun çözümü için Auto Trend’e e-posta ya da telefon aracılığıyla ulaşabilir veya firmanın Gazimağusa’daki adresine gelerek bizzat destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sorunsuz bir KKTC araba alım satımı için Auto Trend daima yanınızda!

Paylaş: