Hakkımızda

AutoTrend’e Hoşgeldiniz

Kuzey Kıbrıs’ta 30 yıldır hizmet veren en prestijli firmalardan biri olan DÖVEÇ GRUP, çeşitli sektörlerdeki başarılarına bir yenisi daha ekleyerek Auto Trend  ile otomotiv sektörünüde dahil etti.

AutoTrend, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sağlamış olduğu hizmetler ile araç tedariği konusunda kısa sürede adından söz ettiren bir firma olmuştur. Auto Trend tüm ilişkilerinde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde adil, güvenilir, karşılıklı, yarar sağlama amacına yönelik iyi niyet ve anlayış prensibi ile hareket eder.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih edecegi otomotiv firması olarak başarıyı kalıcı kılmak. Dürüst ve güvenilir şekilde en kaliteli hizmeti sunmak. Uzman kadromuzla doğru, çözüm odaklı ve en güvenilir hizmeti vermek. AutoTrend olarak işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en donanımlı uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. İş anlayışımızla fark yaratırız.

Şuan Gazimağusa’da bulunan mağazamıza gelerek bu yenilikleri Döveç güvencesi ile deneyimleyebilirsiniz.

GALERİ

AutoTrend Farkı

Araç Seçiminde Önceliğiniz Ne? Fiyat, Model, Renk, Ekonomi, Tarz, Güvenlik…? AutoTrend uzman satış ekibi sizin istekleriniz ve öncelikleriniz doğrultusunda, mükemmel öneriler ile en doğru aracın sahibi olmanıza rehberlik eder.

AutoTrend geniş araç filosu ile  ekonomi, lüks ve spor araba seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz eşsiz bir oto galeridir.

AutoTrend Kurumsal hizmet anlayışını ilke edinmiş bir Döveç Group Şirketidir. 30 Yıllık Tecrübe ve Güven ile yeni arabanızı huzurlu bir şekilde edinmenize olanak sağlar.

Müşteri Yorumları

Takımımız

+1-913-677-74-27
Buğra Döveç
Direktör
Fuat Aza
Direktör
+1-234-567-89-00
Ömer Sami Kaya
Dijital Pazarlama Danışmanı
Gülşah Balıkçı
Grafik Tasarım
Paylaş:
tr_TRTürkçe
Whatsapp Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim ?