SSS

Kıbrıs Araç Alımında Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kuzey Kıbrıs Araç alımında öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta güvenilir bir satıcı ile çalışmaktır. Alacağınız araç garantili değilse bir tamirciye göstermeniz faydalı olacaktır. Akabinde aracın koçanını dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir. Araç kimin üstüne, herhangi bir ipotek var mı gibi sorularıncevabı aranmalıdır. Ayrıca seyrüsefer ve muayene belgelerinin güncel olmasına dikkat edilmelidir. Buna ek olarak aracı en kısa sürede üzerinize almanız ilerede ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçecektir.

Paylaş:

Autotrend'ten Alınan Araçlar Garantili midir?

AutoTrend’den aldığınız araçlar belirli bir süre garanti kapsamındadır. İlk servis ve bakımları şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yaptırılır. Uzman Satış temsilcisi aracı tanıtırken motor ve şanzıman garanti süreleri hakkında alıcıyı bilgilendirir.

Paylaş:

Eski Aracımı Takasta Kullanabilir miyim?

AutoTrend’te aracınızı takasta kullanabilirsiniz. Uzman Expertimiz aracınızı inceleyerek takas değerini belirler ve teklifini sunar. Her iki tarafın anlaşması durumunda araç satış işlemleri karşılıklı olarak gerçekleşir.

Paylaş:

Satın Aldığım Aracı Hemen Teslim Alabilir miyim?

2. el Kayıtlı araçlar devir işlemlerinin tamamlanmasını takiben teslim edilir. Kaydı yapılmamış plakasız araçlar ise gümrük işlemleri ve araç kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra teslim edilir. Bu işlem bir kaç iş günü sürebilir. Ayrıca AutoTrend araçlarının temizlik ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra teslim etmeyi tercih eder.

Paylaş:

İlgilendiği Araçla İlgili Detaylı Bilgiye Nasıl Ulaşırım?

AutoTrend görevlileri bir çok platformda müşterilerimize anında geri dönüt vermektedir. İlgilendiğiniz araçla ilgili web sayfamızdan teklif formunu doldurarak, e-mail göndererek, canlı destek alarak ya da telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fakat en doğru bilgiyi alabilmek için sizleri ofisimize kahve içmeye bekleriz.

Paylaş:
Paylaş:
tr_TRTürkçe
Whatsapp Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim ?