Bir ada üstüne kurulu olsa da Kıbrıs araba alım satımlarının sıklıkla yapıldığı ülkeler arasındadır. Diğer bir deyişle hem ülke içinde hem de diğer ülkelerle Kıbrıs arasında yoğun bir araba alışverişi yapılmaktadır. Auto Trend ise bu alışverişi kolaylaştırmak adına, tam 30 yıldır hizmet üreten Döveç Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Kıbrıs araba almak için tercih ettiğiniz ülkeyse ya da içinde yaşadığınız için ilk başvurduğunuz ülke, Auto Trend’e gelerek dilediğiniz marka ve modeli uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Auto Trend’i benzerlerinden ayıran bir diğer artısı da mevcut olmayan siparişlerinizi tedarik etmesi ve anahtar teslim olarak müşterilerine sunmasıdır. Bu nedenle mevcut Kıbrıs arabaları içinden isteklerinize uygun bir araba bulamazsanız Auto Trend ile iletişim kurarak özel sipariş de verebilirsiniz. Bu süreç dâhilinde Auto Trend, transfer ve gümrük işlemleriyle bizzat ilgileniyor, optimum sürede aracı gerçek sahiplerine teslim ediyor!

Kıbrıs araba almada ilk tercihiniz ülkeyse Auto Trend de nitelikli ve kaliteli hizmetleriyle ilk tercihiniz olmalı! Sektörün başat kuruluşlarından olan Auto Trend, yıllardır güvene dayalı hizmet vermekte olup satış öncesinde olduğu gibi satış süresince de ihtiyaç anında bir çözüm ortağı olarak kendisini tercih eden müşterilerinin yanında olmaktadır. Ek olarak hem sıfır hem ikinci el otomobil imkânı sunuyor olması, Auto Trend’in çok daha geniş kitlelere hitap etmesini mümkün kılmaktadır.

Kıbrıs arabasını alma talebinizi Auto Trend’e bildirerek işlemleri kolayca başlatabilirsiniz. Bir araç almak istiyor ancak karar veremiyorsanız ya da almayı düşündüğünüz araç hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız da dilediğiniz zaman Auto Trend’e ulaşarak gerekli desteği almanız mümkündür. Alanında uzman ekibimiz aklınızdaki her soruyu yanıtlayabilecek ve her sorununuza çözüm üretebilecek yeterliliktedir. Siz sadece araba almaya karar verin yeter. Hayallerinizdeki arabayla gerçeğini örtüştürmek bizim işimiz!

Kıbrıs Araba Almak için Yapılması Gerekenler

Kıbrıs’ın güvenilir markalarından Auto Trend, araba almak isteyen müşterilerinin memnuniyetlerini önemsemekte; hizmetlerini verdiği bu önem dâhilinde biçimlendirmektedir. Bu kapsamda araba alım-satım işlemlerini de kolaylaştırmaktadır. Alım yapmak ya da özel sipariş vermek isteyenlerin Auto Trend’in web sitesindeki formu doldurarak taleplerini iletmeleri ya da hafta içi 08.00-19.00, cumartesi günleri ise 09.00-17.00 saatleri arasında Auto Trend’in Gazimağusa’daki showroom’unu ziyaret etmeleri, Kıbrıs arabalarına kavuşmaları için yeterlidir!

Paylaş: